Renata Bolmanski Wykladowcy

Renata Bolmanski RN – Neurorefleksologia twarzy

Z zawodu pielęgniarka z 20-letnim doświadczeniem na oddziale kardiologii i izbie przyjęć. Od 2013 posiada licencję Kosmotologii i Estetyki Twarzy. Od lat pasjonuje się naturalną medycyną i nietoksyczną metodą NeuroReflexologii twarzy, terapią opracowaną przez Lone Sorensen. W 2014 ukonczyła profesjonalne kursy w zakresie Neurorefleksologii Twarzy i Japonskiego Cosmoliftingu. W pracy z klientami kieruje sie mottem że „choroba to część nas samych, która chce … chce … zostać .. zostać … poznana” (słowa pacjentki Arnolda Mindella wypowiedziane tuż przed śmiercią)

Japoński Auto-Lifting. Naturalna i bezinwazyjna metoda odmładzania i przywrócenia naturalnego piękna twarzy. Zabieg ten łączy techniki terapeutycznego masażu mięśni, refleksologii twarzy i drenażu limfatycznego. Uciskając opuszkami palców punkty na twarzy, uaktywniamy 21 tradycyjnych punktów akupunktury, stymulując rozluźniamy napięte mięśnie twarzy nadając naturalny efekt liftingujący a przez drenaż limfatyczny usuwamy toksyny i eliminujemy oznaki zmęczenia. Wykonywany samemu dwa razy w tygodniu przywraca naturalną promienność twarzy, działa rozświetlająco, rewitalizująco i odmładzająco. Jest wbrew pozorom jednym z najskuteczniejszych zabiegów zapobiegających powstawaniu drobnych zmarszczek i alternatywą dla botoksu oraz innych wypełniaczy. Warsztat ten pozwoli zapoznać się z technikami auto – Liftingu

Neurorefleksologia Twarzy to holistyczna terapia, łączaca techniki Tradycyjnej Medycyny Chinskiej, Tybetańskiej, Indiańskiej i innych Orientalych, wykorzystując tzw punkty i strefy neurologiczne na twarzy, które przez tysiące zakończeń nerwowych połączone są z narządami i układami w całym organizmie. Punkty te poddane stałemu uciskowi wywołują bezpośrednie reakcje na Centraly Układ Nerwowy, Hormonalny i Krążenia. Badania nad refleksologią twarzy potwierdzają, że w trakcie terapii pobudzone zostaje wydzielanie się serotoniny, dopaminy, norepinephrine (neuroprzekaźniki odpowiedzialne za reakcje emocjonalne, pamięć, stres). Terapia przywraca równowagę energetyczną i emocjonalną. Uczestniczący w warsztacie zapoznają się z techniką uciskania punktów na twarzy w celu usunięcia toksyn emocjonalnych.

 

 

Close Menu