Piotr Kaflik

Jestem autorem książki pod tytułem „Rak usuwaj przyczyny skutki ustąpią”

Moja historia z rakiem zaczęła się około 19 lat temu. Diagnoza: ma pan raka z reguły „paraliżuje” pacjenta, tak też było w moim przypadku. Całkowita niewiedza na temat jak walczyć z rakiem dopełniała tylko wielkich obaw i niepewności mojej przyszłości.

Początki walki z rakiem były niezmiernie trudne. W tamtych latach niewiele było informacji jak sobie radzić z takim problemem. W dość krótkim czasie zorientowaliśmy się, że medycyna akademicka prowadzi walkę ze skutkami a nie z przyczynami. Podjęliśmy wiec szybko decyzję o odrzuceniu chemioterapii i radiacji. Ponieważ lekarz krytykował naszą decyzję, postanowiliśmy zmienić lekarza.

Stosując wiele terapii, jakie znaleźliśmy w ofertach medycyny niekonwencjonalnej mój stan zdrowia poprawiał się w dość szybkim tempie.

Książkę napisałem, aby dać nadzieję tym, którzy walkę z rakiem rozpoczynają lub kontynuują. Przez cały czas pisania książki czułem, że jestem kierowany niewidzialną siłą, która podpowiadała mnie wszelkie rozwiązania problemów, jakie piętrzyły się przede mną.

W książce dołączyłem opis mojego przejścia na drugą stronę życia. Zdecydowałem się na to z dwóch powodów. Pierwszy powód to rozładowanie stresów spowodowanych zagrożeniem życia u osób chorujących na poważną chorobę, jaką jest niewątpliwie rak. Drugi powód to zachowanie na piśmie mojego przeżycia dla wszystkich, którzy zechcą o tym przeczytać.

Piotr Kaflik

 

 

Close Menu