Me Tours International

ME Tours Internacional – Polskie Biuro Podróży w Meksyku, z siedzibą w Playa del Carmen znane również pod nazwą Mexico Entero tworzą Polacy, których los rzucił do tego pięknego kraju, jakim jest Meksyk. Zakochując się w jego historii, tak podobnej do polskiej, tradycjach, folklorze, przyrodzie i ludziach postanowiliśmy przekazać naszą pasję i zamiłowanie do tego kraju naszym Rodakom. I dlatego u nas Państwo będziecie się czuli nie jak tuzinkowi turyści, ale członkowie naszej rodziny.

Nasze propozycje przygotowaliśmy zarówno dla turystów wypoczywających w hotelach na Riviera Maya jak i turystów chcących zwiedzać ten piękny kraj objazdowo. Nasze programy obejmują zarówno wycieczki jedno, dwu… i wielo dniowe.

Jak co roku oferujemy autorskie trasy, które pokazują najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Meksyku oraz krajach Ameryki Środkowej i Południowej.

Specjalizujemy się w wycieczkach objazdowych i pobytach wypoczynkowych dla grup oraz turystów indywidualnych w najciekawszych zakątkach Morza Karaibskiego i Ameryki Południowej. Mamy zaszczyt oferować Państwu naszą bogatą ofertę obejmującą takie kraje kontynentu amerykańskiego jak: Meksyk, Belize, Honduras, Gwatemalę, Kubę, Peru, Boliwię, Chile, Brazylię, Argentynę, Ekwador, Kostarykę, Wenezuelę i wiele innych. Organizujemy wycieczki, które na długo pozostaną w Państwa pamięci!

Obok wycieczek poznawczo, wypoczynkowych i krajoznawczych mamy zaszczyt zaproponować Państwu bogatą ofertę wycieczek z elementami przygody: adventure, jeepy, pływanie powierzchniowe, nurkowanie głębinowe, wyprawy trampingowe, wyprawy trekkingowe, jazdy Harlejami oraz wycieczek fakultatywnych z polskim przewodnikiem.

Organizujemy imprezy na zamówienie dla firm i zakładów pracy, seminaria i konferencje, pobyty delegacji, grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych na terenie Meksyku oraz innym kraju Ameryki Łacińskiej.

Organizujemy również Pielgrzymki tym samym jesteśmy organizatorami turystyki religijnej w Meksyku, Gwatemali, na Kubie oraz w innych krajach Ameryki Łacińskiej. Poprzez pielgrzymowanie przez „Kontynent Nadziei”, jak nazwał Amerykę Łacińską nasz święty rodak Jan Paweł II, pragniemy ukazać nie tylko piękno tych krajów, ale przede wszystkim przyczynić się do głębokiego przeżycia religijnego poprzez codzienną Eucharystię, opiekę duchową, poznawanie historii i kultury danego kraju, a także kontakt z ludźmi, którzy są przecież żywym obrazem Boga. Nasi przewodnicy, którzy od wielu lat mieszkają w Ameryce Łacińskiej i są ludźmi wiary świetnie przygotowanymi z zakresu podstaw teologii, pragną każdemu z pielgrzymów pomóc w poszukiwaniu „ziaren prawdy” ukrytych w miejscach, do których pielgrzymują. Naszym celem nie jest tylko zwykłe podróżowanie po pięknych i egzotycznych krajach latynoamerykańskich, ale „rekolekcje duchowe w drodze

Naszą inspiracją są Państwa marzenia! Wsłuchując się w nie stworzyliśmy wyjątkowy i jedyny w Meksyku program kulturowy umożliwiający zupełnie nieturystyczny odbiór tego kraju. Proponujemy kilkudniowy pobyt w wiosce Indian Lakandonów w stanie Chiapas i uczestniczenie w życiu jej mieszkańców!

Zapraszamy na podwodną przygodę! Na Morzu Karaibskim znajduje się wiele miejsc do nurkowania, które położone są na drugiej, co do wielkości rafie barierowej na świecie. Są one znane z bogactwa flory i fauny, szczególnie z dobrze rozwiniętego i zachowanego świata koralowców. Prawdziwym skarbem półwyspu Jukatan są cenoty, które w języku Majów oznaczają studnie wapienne wypełnione stojącą wodą („dzonot”). Ukryte w dżungli jaskinie, które tworzą długie korytarze, pełne stalaktytów i stalagmitów. Postanowiliśmy udostępnić realizacje tego marzenia poprzez naukę nurkowania na specjalistycznych kursach nurkowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów polskojęzycznych. Nasi doświadczeni instruktorzy, jako przewodnicy podwodni mogą zapewnić nurkom rzeczową opiekę zarówno w czasie nurkowania jak i po nim. Osobom, które nie miały jeszcze przyjemności nurkowania proponujemy podstawowe kursy nurkowe, a dla chcących pogłębić swoje umiejętności kursy zaawansowane. Zapraszamy do naszego działu Nurkowanie.

Językiem hiszpańskim posługuje się na świecie ponad 400 milionów ludzi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze biuro oferuje naukę języka hiszpańskiego połączoną z wypoczynkiem i zwiedzaniem.

Nasze biuro tworzą profesjonaliści, z ogromną wiedzą i pasją podchodzący do wykonywanej pracy, służący radą, doświadczeniem, pomocą, mieszkający na stałe w Meksyku. Dla nas ważny jest każdy podróżujący, czy to dotyczy grup zorganizowanych, czy też osób indywidualnych. Korzystając z naszego biura możecie Państwo liczyć na życzliwość, miłą i kulturalną obsługę, a przede wszystkim na efektywny wypoczynek i realizację tego, co najważniejsze w naszym życiu – Marzeń.

Właściciele biura Me Tours Internacional wydali także autorski przewodnik po Meksyku. Jeden z najlepszych, napisanych po polsku przewodników po tym pięknym kraju.

Strona www.mexicoentero.pl

 

 

Close Menu