Mary Kay

Firma marzeń.

Kierując się wyjątkowym wyczuciem biznesowym w połączeniu z dążeniem do pomocy kobietom w osiągnięciu sukcesu, Mary Kay Ash zbudowała firmę swoich marzeń i dała innym wzór do naśladowania.

Korzystając z oszczędności życia w kwocie 5 000 dolarów i z pomocy 20-letniego syna Richarda Rogersa, Mary Kay otworzyła swą firmę marzeń, w piątek 13 września 1963 r. Od skromnych początków w 45 metrowym pawilonie w Dallas, firma Mary Kay rozrosła się do rozmiarów międzynarodowego giganta kosmetycznego. Dziś produkty Mary Kay® są sprzedawane na ponad 35 rynkach na całym świecie, a liczba Niezależnych Konsultantek przekracza 3,5 miliona osób.

Mary Kay za swe motto przyjęła Złotą Zasadę, stwierdzając, że najlepszy sposób postępowania dosłownie w każdej sytuacji polega na tym, by nie czynić drugiemu, co tobie niemiłe. Wierzyła także niezachwianie, że trzeba mieć w życiu odpowiednio ustawione priorytety, co w jej przypadku przedstawiało się następująco: na pierwszym miejscu wiara religijna, na drugim rodzina, na trzecim kariera.

Podkreślała także istotność doceniania osiągnięć innych ludzi. Dodatkowo zachęcała zawsze zarówno personel korporacyjny, jak i niezależne konsultantki, by zachowywały się tak, jakby każda napotkana osoba miała na szyi transparent z napisem:”Spraw, bym czuł(a) się ważny/-a”.

Dziś firma Mary Kay postępuje zgodnie z zasadami Mary Kay Ash.

Bukiet produktów Mary Kay jest znany z innowacyjności w pielęgnacji cery, bogatej kolorystyki i subtelnej pielęgnacji ciała, z której możesz czerpać niezwykłe korzyści. Kobiety w każdym wieku wiedzą, że kosmetykom Mary Kay® mogą zaufać, ponieważ nieustannie wywiązujemy się ze wszystkich składanych obietnic. Niezależne Konsultantki Kosmetyczne Mary Kay na całym świecie pomagają kobietom odkrywać w sobie unikalne piękno, dzięki doskonałym produktom i zindywidualizowanej obsłudze.

Kobiety na całym świecie pragną aby kosmetyki, których używają, przynosiły widoczne efekty. Nad jakością produktów Mary Kay czuwa zespół naukowców, poddając je wielu testom, korzystając przy tym z zaawansowanych technologii. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane produkty z oferty Mary Kay, będą odpowiednie i bezpieczne dla każdej kobiety, a konsumenci otrzymają to na czym najbardziej im zależy: innowacyjne produkty na które każdy może sobie pozwolić, ciesząc się z efektów ich działania.

Close Menu