Marusia

AromaTouch Doterra masaż, to wyjątkowy rodzaj masażu przepełniony niesamowitą energią, która zostaje pobudzona poprzez nałożenie odpowiednio dobranej grupy olejków eterycznych. Wykorzystujemy do masażu osiem olejków eterycznych, które rozprowadzamy w odpowiedniej kolejności wzdłuż meridianów energetycznych na plecach i punktach spustowych styku palców i stóp.

Metoda ta została opracowana przez Dr. David K. Hill, DC.,który posiada wieloletnie doświadczenie i praktykę jako lekarz i jest ekspertem w dziedzinie stosowania olejków eterycznych. Jego motto to, „nigdy nie korzystać z tanich metod produkcji syntetycznych olejków, ale udostępnienie na rynku bogatych olejków o właściwościach leczniczych, naturalnych wyciągów z roślin w takiej formie w jakiej zrodzila je ziemia”. Dlatego też z grupą ekspertów zajmujących najwyższe stanowiska w branży olejków eterycznych postanowił wrócić do korzeni. Dzieki temu mamy olejki które są bezpieczne dla zdrowia, opracowane pod okiem ekspertów, które są jedną z najbardziej skutecznych form naturalnej medycyny posiadające certyfikat CPTG („Atestowana Czysta Jakość Terapeutyczna).

AromaTouch masaż został stworzony w celu uświadomienia i nauczenia nas w jaki sposób możemy wykorzystać olejki eterycznych do pomocy naszym dzieciom, rodzicom, dziadkom oraz przyjaciołom.

Technika ta jest bardzo prosta i różni się od innych masaży tym, że może nauczyć sie jej każdy i stosować ją we własnym domu w razie potrzeby. Masaż ten pomaga zrelaksować ciało, usunąć stany zapalne z organizmu, zlikwidować ból spowodowany stresem, kontuzją, chorobą, poprawić kondycję organizmu po zawale oraz wzmocnić układ immunologiczny który decyduje o utrzymaniu hemeostazy ( równowagi) w naszym organiźmie.

Aromat olejków podczas masażu uspakaja w cudowny sposób nasze ciało, budzi nasze zmysły a dotyk który jest bardzo delikatny daje nam poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Jest to cudowne uczucie. Często osoby podczas masażu zasypiają i budzą się jak nowo narodzeni.

AromaTouch masaż Ty sam drogi czytelniku możesz się nauczyć a ja pragnę Ci w tym pomóc i podzielić się z Tobą moją wiedzą, abyś Ty mógł pomagać innym. Udzielę Ci informacji jakie są różnice pomiędzy olejkami eterycznymi i dlaczego warto mieć świadomość jakie olejki nakładasz na własne ciało i bliskich Ci osób.

Serdecznie zapraszam na indywidualną konsultacje podczas Festiwalu.

Wellness Advocate Maria Czwakiel
ID 3906364
Cell. (860) 462 9002
www.mydoterra.com/maria5

Close Menu