Katarzyna Misztal

Najczęściej popełniane błędy w pielęgnacji skóry, czyli jak zapobiec starzeniu.

Katarzyna Misztal
Absolwentka Kosmetologii z Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Białymstoku. Swój staż studencki odbyła w Londynie, gdzie doskonaliła się i poznawała nowości w jej dziedzinie zawodowej.

Studia pozwoliły jej uzyskać wiedzę, dzięki której może zająć się zarówno zabiegami kosmetycznymi, jak i tymi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej. Szereg przedmiotów medycznych oraz farmaceutycznych, które zrealizowała umożliwiają w sposób odpowiedzialny podejść do Klienta.
Oprócz dyplomu kosmetologa posiada m.in certyfikat mezoterapii mikroigłowej oraz mezoterapii igłowej. Ciągłe szkolenia i spotkania organizowane dla kosmetologów pozwalają na ciągły rozwój i innowację.

Kosmetologia to zawód, który wykonuje z pasją. Jest dla niej niezwykle satysfakcjonujący, ponieważ uczestniczy w przemianie fizycznej jak i psychicznej wielu kobiet. Zajmuje się różnymi osobami, zarówno tymi, które od wielu lat zmagają się z różnymi defektami skóry oraz tymi, którzy chcą zachować swój młody wygląd na dłużej lub po prostu odpocząć od codziennego życia i poświęcić czas dla siebie. Udziela konsultacji i pomaga w wyborze kosmetyków.

Swoją wiedzą dzieli się z nami udostępniając artykuły na stronie internetowej: https://jakdbacoskore.pl/

Jej motto to: Piękna to zadbana kobieta, która dobrze się czuje w swojej “skórze”.

Na wykładzie zdradzi kilka ważnych wskazówek, które przyspieszą twoją codzienną pielęgnację i pomogą zapobiec starzeniu się skóry

Close Menu