Jurek Fiedziukiewicz pl

Jesteśmy Youngevity®

Wyobraź siebie budzącego się każdego dnia pełnego energii i witalności, promieniującego dobrym zdrowiem i będącego w najlepszej formie fizycznej i mentalnej!

Youngevity® Essential Life Sciences zostało założone w 1997roku. Naszym hasłem jest 90 For Live.

Koncepcję 90 niezbędnych składników odżywczych zostal opracowany przez dr Joela Wallacha, BS, DVM, ND, założyciel Youngevity® Essential Life Sciences.
Według jego badań organizm ludzki potrzebuje 90 niezbędnych składników odżywczych, aby się uzdrowić́.

Te niezbędne składniki odżywcze to 60 minerałów, 16 witamin, 12 aminokwasów i 2, 3 nienasycone kwasy tłuszczowe.

Dostarczając je, organizm odbuduje się i utrzymuje optymalny stan zdrowia.

Pionierskie prace dr. Wallacha dowodzą, że odżywianie i zmiany środowiskowe mają głęboki wpływ na nasze zdrowie i ogólne samopoczucie. Pomógł on poszerzyć definicję odnowy biologicznej, uruchamiając ruch, który stawia ludzi na holistycznej drodze do lepszego zdrowia.

Wyobraź siebie budzącego się każdego dnia pełnego energii i witalności, promieniującego dobrym zdrowiem i będącego w najlepszej formie fizycznej i mentalnej !

Zaufaj Youngevity® Znakomitym suplementom diety. Produktom zaprojektowanym z myślą o Twoim zdrowiu. Dostarcz swojemu organizmowi to czego on potrzebuje i pozwól aby uzdrowił go najlepszy lekarz na świecie!

TWOJE WŁASNE CIAŁO !

Przy stoisku będzie możliwość skorzystania ze skanera ZYTO SCAN (Bioscan ZYTO polega na galwanicznej reakcji skóry na wirtualny model okreslonej substancji lub produktu)

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Festiwalu Zdrowia

Youngevity®

90forjoy.youngevity.com

Close Menu