Jerzy Zieba

Jerzy Zięba

Jerzy Zięba od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom.

Publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA.

Jest autorem dwóch części książki „Ukryte Terapie. Czego Ci lekarz nie powie”

Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której autorem jest dr Uffe Ravnskov. Książka ta powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które środowisku medycznemu zupełnie nie są znane. Książki są dostępne na stronie www.ukryteterapie.com gdzie można także kupić suplementy firmy Visanto polecane przez Jerzego Ziębę.

Jerzy Zięba całym sercem oddany jest Fundacji Polacy dla Polaków. Fundacja została stworzona w celu sfinansowania zakupu leków opartych na marihuanie leczniczej w pierwszej kolejności dla dzieci z lekooporną padaczką  oraz dla chorych na nowotwór mózgu. Założycielem i Fundatorem Fundacji jest Polska Akademia Zdrowia www.paz.org.pl.  Więcej o Fundacji na stronie www.polacydlapolakow.pl

Aby wesprzeć Fundację kliknij tutaj

 

Close Menu