Doterra

Oleje eteryczne – Domowa Apteczka Świadomej Rodziny.

Anna Kilichowski Pedagog, Wellness Advocate AZ
Maria Czwakiel Wellness Advocate, AromaTouch Massage
Joanna Mrozek NP, RN, Psycholog CT

Zapraszamy na warsztat, testowanie olejów i ciekawe demonstracje. Co zrobić gdy w środku nocy pobolewa ząb lub ucho a na wizytę lekarską trzeba czekać? DEPRESJA, przeziębienie, alergia, niestrawność, bezsenność, czy bolące mięśnie po treningu? CERTYFIKOWANE oleje eteryczne klasy terapeutycznej przewyższają organiczne i stały się popularnym narzędziem ŚWIADOMYCH I PROKATYWNYCH rodzin pragnących kontroli nad zdrowiem rodziny. Szybko, naturalnie i bez skutków ubocznych możemy wspomagać organizm olejami w jego cudownym procesie samoleczenia się. 50% – 70%wa koncentracja aktywnych molekuł ziół i roślin to ich moc. Przedstawimy Państwu przykłady niezliczonych olejkowych aplikacji i przepisów: troska o dzieci, kosmetyki i perfumy, nieszkodliwe środki czyszczące, płyny do prania, zdrowe przyprawy do potraw, aromaty do ciast, masaże terapeutyczne AromaTouch, leczenie zwierząt domowych. Dowiemy się jak z łatwością robić własne i TAŃSZE produkty codziennego użytku bez chemii i konserwantów. Czym różnią się oleje doTerra? Jak je stosować, jak je wybrać i jakich błędów unikać? Kluczem jest wiedza i POMOC na etapie ich poznawania.

Rozpoczynamy rewolucję w opiece zdrowotnej w pozytywnym kierunku! Doterra jako jedyna firma została dopuszczona do stosowania w ponad 150 szpitalach USA i liczba ta rośnie (oddział pogotowia, noworodków). Trend rozpoczął Vanderbilt Hospital w Chicago, który przeprowadził badania naukowe dokumentujące ich skuteczność. (youtube video Vanderbilt Medical Center doTERRA Essential Oils ER). Polecamy zobaczyć relację Fox News z polską pielęgniarką.

Kluczowym atutem doTerry, który uczynił ją olejowym liderem są niezależne Certyfikaty Jakości i Czystości CPTG. To testy równe standardom medycznym o jakości obecnie nieosiągalnej dla konkurecji. Wiosną 2018 otwierają się pierwsze KLINIKI MEDYCYNY ZINTEGROWANEJ doTerra w Utah, a następnie ich sieć we wszystkich stanach USA. Rewelacją będzie leczenie na bazie roślin (suplementy, oleje eteryczne, techniki naturalne) w połączeniu z osiągnięciami medycyny konwencjonalnej. Poszukiwani są zainteresowani profesjonaliści do współpracy z klinikami. – info. Anna K. Zapraszamy do FB grupy pomocy i nauki olejków po polsku i angielsku. Wymieniamy przepisy, filmy, praktykujemy zdrowy styl życia w miłym i świadomym gronie, które dopinguje do pozytywnych zmian. Polska grupa FB: “Szlachetne Zdrowie… oleje eteryczne” ZAPRASZAMY

WARSZTAT 0$ Rekomendowane materiały 8$: 1 Happy Oil 5mil, próbki olejków, materiały po polsku, katalog, magazyn doTerra. KUNKURS wiedzy olejkowej – NAGRODY! Stoisko doTerra: 25% OFF PROMO – limitowane ilości. ZYTO SCAN – testujemy indywidualne zapotrzebowanie na częstotliwości olejów 10$ – lub darmo z zakupem na stoisku doTerra.

Ann K e-mail: [email protected]

ORDERS: mydoterra.com/SurpriseOils ID: 701810

[email protected] ID: 3906364