Elizbeth wyklad

Elizabeth od wielu lat zajmuje się propagowaniem zasad medycyny niekonwencjonalnej wśród tych wszystkich, którzy potrzebują jej pomocy. Jej zapał do tego rodzaju terapii narodził się z chwilą, kiedy zaistniała potrzeba ratowania jej męża, u którego zdiagnozowano raka. Od tej pory każdą wolna chwile spędza na poznawaniu tajników, ziół, witamin, minerałów a także innych terapii, mogących pomóc w zwalczeniu nowotworu. Jej początkowe poznawanie tajników medycyny niekonwencjonalnej przerodziło się w pasję. Poznając medytację nauczyła się odnajdywać spokój wewnętrzny. Czerpie z tego siłę, która pomaga jej w rozwijaniu duchowej strony jej osoby.

Elizabeth zdobyła tytuł Master Reiki. Początkowo praktykowała Reiki na sobie i swojej rodzinie. Obecnie poprzez sesje Reiki pomaga wielu ludziom w usuwaniu zaburzeń energetycznych, jakie u nich występują. Prowadzi też kursy dla wszystkich pragnących nauczyć się stosowania Reiki.

Kilka lat temu była organizatorem szkolenia w zakresie stosowania terapii wibracyjnej, subtelnej energii (leki homeopatyczne) na wszystkie organy naszego ciała. Kurs ten ukończyła i obecnie bezpłatnie stosuje tą formę terapii dla wszystkich, którzy tego potrzebują.

Elizabeth Kaflik wraz wspólnie z Reginą Słabiak będzie przeprowadzać szkolenie pt. „Wahadełko – w jaki sposób może pomóc zdrowiu”
Na szkoleniu można się dowiedzieć czym jest wahadełko i jak działa i co należy wykonać aby zaczęło prawidłowo pracować dla nas.
Będziemy mówić po kolei o takich zagadnieniach jak:
Czym jest wahadełko? Z czego Jest wykonane i jakie są rodzaje?
Do czego można je wykorzystać? W tym jak można sprawdzać żywność, suplementy, zioła czy odpowiednie dawki jakie należy przyjmować. Jak sprawdzić z czym mamy problem zdrowotny i przyczynę dolegliwości. Jak można sprawdzić czakry – centra energetyczne i przesyłać energie odpowiednim wahadełkiem.
Jak wybrać dla siebie wahadełko?
Jak je oczyścić i przechowywać?
Jak odpowiednio zaprogramować?
Jak się posługiwać wahadełkiem?
Jak się posługiwać tablicami metrycznymi?
Każdy z uczestników otrzyma krótkie streszczenie najważniejszych informacji z kursu.

Close Menu