Dr Wojciech Konior

Dr Wojciech Konior MS, CNS, CTN. Specjalista od żywienia.

„W cudzie życia; nie traktujemy ani nie leczymy, dostarczamy organizmowi tego, co w naszym przekonaniu jest potrzebne w sposób naturalny. Jeśli ciało ma elementy, których potrzebuje, aby się wyleczyć, zwykle to zrobi. „

Dr Konior dorastał w Polsce, gdzie po raz pierwszy zetknął się z naturalnymi sposobami rozwiązywania problemów zdrowotnych. Nie jest doktorem Medycyny Alopatycznej i nie przepisuje leków ani nie diagnozuje chorób. Jest natomiast wykwalifikowanym specjalistą ds. Zdrowia Naturalnego i pedagogiem. Przeprowadza konsultacje zdrowotne dotyczące diety, suplementacji żywieniowej, medycyny botanicznej, ćwiczeń fizycznych, zaburzeń równowagi umysł/ciało, alternatywnego leczenia i może w razie potrzeby odwoływać się do innych pracowników służby zdrowia. Jego zdaniem, Medycyna Funkcjonalna jest kluczem do dzisiejszych problemów zdrowotnych.

Dr Konior uważa, że ​​wszystkie choroby są wynikiem utraty równowagi w naszym ciele. Toksyny i wolne rodniki osłabiają nasze układy odpornościowe i samoregulujące oraz sprzyjają rozwojowi chorób. Uważa on również, że przywracając równowagę między minerałami, poprawną suplementację witamin i składników odżywczych, poprawiając higienę stylu życia, relaksację oraz właściwe ćwiczenia umysłu i ciała, możemy pomóc sobie wygrać w walce z wieloma problemami, takimi jak nadwaga, zmęczenie, częste przeziębienia i grypa, nieregularność trawienia, bóle ciała, słaba sprawność psychiczna i fizyczna, żeby wymienić tylko kilka.

Dr Konior w ciągu ostatnich 25 lat zbudował swoją reputację praktykującego lekarza, który z pasją pomaga innym oraz zapewnia opiekę i wsparcie tym, którzy szukają jego pomocy.

Dr Wojciech Konior jest Board Certified Naturopath przez American Naturopathic Medical Association. Jest rowniez Board Certified przez American Alternative Medical Association. Posiada też tytuły wyróżnienia z zakresu Medycyny Integralnej. Jest członkiem American Academy of Anti-Aging Medicine i posiada wyróżnienia w tej dziedzinie. Jest także członkiem American College of Nutrition (ACN). Ukończył z wyróżnieniem NYIT (School of Medical Professions) z tytułem Master’s Degree of Clinical Nutrition. Jest również Board Certified w zakresie żywienia i diety, posiada tytul Certified Nutrition Specialist ( CNS ). Dr Konior ukończył również Institute for Integrative Nutrition, gdzie uzyskał tytuł Certified Integrative Health Coach.

http://naturalmedicinecenterllc.com/

Close Menu