dr Anna Tabor

Nazywam się Anna Tabor. Jestem dr n.med o specjalności biologia medyczna. Od 7 lat zajmuję się diagnostyką i terapią holistyczną organizmu. Obecnie prowadzę SanVitae – Interdyscyplinarny Ośrodek Wsparcia Medycznego i Terapii Kwantowej w Krakowie.
Co mnie skłoniło żeby pomimo 9 lat spędzonych na Akademii Medycznej zająć się medycyną komplementarną? Kiedy byłam na trzecim roku studiów doktoranckich dosłownie z dnia na dzień czułam się coraz gorzej. Rano nie miałam siły, żeby wstać z łóżka i już po przebudzeniu nie miałam energii. Kiedy dzwonił budzik wielokrotnie go przestawiałam wciąż odwlekając moment kiedy musiałam wstać. Byłam też ciągle zmęczona, przysypiałam w ciągu dnia, miałam częste bóle głowy, bardzo duże problemy żołądkowo – jelitowe /objawy celiakii (wzdęcia, problemy z wypróżnianiem), nadciśnienie, częste spadki poziomu cukru takie, że musiałam od razu coś zjeść, bo było mi w momencie słabo oraz częste stany depresyjne i ogromne problemy z koncentracją i pamięcią. Zdarzyło się też kilka omdleń. Oczywiście robiłam wszystkie badania, ale one kompletnie nic nie wykazywały pomimo mojego coraz gorszego samopoczucia. Prosiłam lekarza, aby zrobić dokładniejsze badania w tym w kierunku celiakii oraz cukrzycy. W odpowiedzi usłyszałam, żebym nie szukała sobie na siłę chorób skoro badania wychodzą w normie. Doszło do tego, że zaczęłam obwiniać siebie i myślałam, że to ze mną jest coś nie tak i udaję lub wyolbrzymiam swoje problemy zdrowotne. Jednak nie poddawałam się i szukałam możliwości poprawy swojego zdrowia.

W kwietniu 2011 roku podjęłam pracę w Krakowskim Centrum Promocji Zdrowia. Wtedy zobaczyłam, że można żyć inaczej. Poznałam też aparaturę dzięki której można było dotrzeć do przyczyn moich problemów zdrowotnych. Kiedy wykonano mi vegatest obciążania organizmu potwierdziło się że w świetle tego co u mnie stwierdzono – borelia, przemnożona populacja grzybów oraz zakażenie glistą ludzką, włosogłówka, przywra wątrobowa, itd., mam prawo mieć takie objawy. Uświadomiłam sobie że tak naprawdę testy konwencjonalne, które robiłam dotychczas nie docierały do przyczyn moich dolegliwości. Zrezygnowałam więc z glutenu pszenicznego i całkowicie zmieniłam dietę na rozdzielną wg Małachowa, zaczęłam odkwaszać organizm i podjęłam kilka razy program oczyszczający. Był to moment krytyczny. Okazało się bowiem że mam komórki neoplastyczne na jajniku oraz przebyłam zawał serca co potwierdziły badania medyczne.
Kiedy zaczęłam się coraz lepiej czuć, odzyskałam energie oraz odbyłam szereg szkoleń i kursów, rozpoczęłam pracę z innymi ludźmi. Przeprowadzałam diagnostykę oraz wciąż szukałam najlepszych sposobów na oczyszczenie organizmów i poprawę stanu zdrowia oraz jakości życia. Stosowałam kamalę i rożne mieszanki ziołowe oraz naturalne preparaty na oczyszczanie organizmu, wlewki z liści eukaliptusa oraz narzędzia z zakresu fizyki kwantowej (informacyjne dyski holograficzne, stymulatory homeostazy). Zarówno na sobie jak i na ludziach widziałam radykalną poprawę stanu zdrowia oraz często cofały się objawy chorób. Coraz bardziej upewniałam się że tylko całościowe podejście do kwestii zdrowia może dać realną pomoc. Wciąż jednak czułam niedosyt i szukałam dalej. W lipcu 2015 założyłam Interdyscyplinarny Ośrodek Wsparcia Medycznego i Terapii Kwantowej. Długie godziny poszukiwań w Internecie sprawiły że trafiłam na najnowszą technologię diagnostyczno-terapeutyczną Diacom.
Ponadto poznałam produkty oparte o życiodajną siłę Morza Martwego oraz koncepcję czterech kroków do zdrowia opracowaną przez lekarzy. Przeszłam niezwykle skuteczną kurację oczyszczającą i odrobaczającą i uświadomiłam sobie, że to prawdziwa droga do odzyskania zdrowia. Po kuracji odzyskałam pełnię sił witalnych, minęły całkowicie objawy ze strony przewodu pokarmowego i co najważniejsze zaczęłam uwalniać wagę – schudłam 5 kg z czym miałam wcześniej problem pomimo zmiany diety oraz przebytych programów oczyszczających. Wdrożyłam więc ten sposób pracy wśród klientów. Sprawdza się on bardzo dobrze i jeśli ludzie, którzy się zgłaszają podejmują współpracę to udaje się osiągnąć bardzo dobre rezultaty nawet w poważnych problemach zdrowotnych. Każdego kto chce się poczuć lepiej i poprawić jakość swojego życia zapraszam do przebycia razem drogi ku zdrowiu, która odmieni całkowicie życie.

www.sanvitae.com.pl

Close Menu