Alicja Krajewska

Alicja Krajewska. Spiritual Healer, Intuitive Psychic, Chakras Healer. Intuicyjny Medium, Duchowy Uzdrowiciel, Uzdrowiciel Czakr.

Alicja Krajewska o sobie.

Jestem osobą intuicyjną, mam zdolności do jasnowidzenia, do uzdrawiania. Urodzilam się z darem do jasnowidzenia i do uzdrawiania. Jak również od 14 roku życia otrzymuje przekazy w snach, dotyczące mnie osobiście, moich bliskich, znajomych, a także informacje dotyczące tego co się dzieje na Ziemi i tego co się może wydarzyć. Wszystkie przekazy, ktore otrzymalam sprawdziły się. Zawsze dzielę się informcjami, które otrzymuję. Ufam tym przekazom, ponieważ są to informacje oparte na dobrych intencjach, pełne miłości i niosące dobro, przestrzegają przed niebezpieczeństwem i przekazują co należy zrobić aby uniknąć niebezpieczeństwa. Opiszę Państwu sny, które mają znaczenie dla nas wszystkich.

1) 24 sierpień 2015 rok, ruszyła ogromna fala Energii z Nieba i duża pomoc dla ludzkości na Ziemi. Anielska Energia, ktora pomoże ludziom podnieść ich Energie.

2) Kolejny przekaz dotyczący nas Polaków. „Polacy Zjednoczcie się, Bądźcie Razem, Pomagajcie Sobie Wzajemnie i Zjednoczcie się. Będzie Król Słowiański. Będzie Pochodził z Polski”

3) Ten sen miał miejsce około roku 2010. „Jest ogromne niebezpieczeństwo z Nieba”

4) Wybory prezydenta w USA, na kilka dni przed wyborami Donald Trump przyszedł w towarzystwie swojego najmłodszego syna Barona, wiedziałam, że będzie przezydentem

5) Jest jeszcze jeden bardzo ważny przekaz dla Polaków – ” żeby pokonali wewnętrzny strach”

Uzdrawianie na poziomie czakr – punktów Energii duchowej ciała. Czakry są przewodnikami Energii. Różne części naszego ciała potrzebują innej Energii, aby w pełni funkcjonować. Każda choroba opiera się na braku energii. Mam bardzo silną Energię i mogę przekazywać ją innym ludziom by zrównoważyć ich energię, by im pomóc dobrze funkcjonować, by mogli życ w harmonii.

Techniki uzdrawiania Energią obejmują ruchy dłonią wokół ciała, co przynosi korzystne rezultaty zdrowotne. Na przyklad jeżeli jest osłabiona Czakra Splotu Slonecznego wtedy są takie objawy jak niestrawność, zgaga, chroniczne zmęczenie, środkowy ból pleców, zapalenie spojówek, zapalenie wątroby, infekcja, pasożyty, wrzody, nieżyt żołądka.

Współpracowalam rok z grupą Uzdrowicieli na Manhatanie w Organizacji Edgara Cayce’a min. z Anthony Baraschi,  doświadczonym uzdrowicielem i nauczycielem rumuńskim. Uczyłam się od wspaniałego bio-energoterapeuty Michaela D’Alton w School of Bio-Energy Healing w Toronto w Kanadzie. Uczyłam się również od jednego z najlepszych – jasnowidza-medium w NY na Manhatanie. Pomagam ludziom wrócić do równowagi wewnętrznej.

Close Menu