Agnieszka aura

NA FESTIWALU BĘDĄ ZDJĘCIA AURY!!!

Zdrowie to podstawa, zacznij od aury!

Od blokad w aurze zaczynają się wszystkie choroby. Nie lepiej zająć się pielęgnacją aury, niż ciagle placic na lekarzy?

FOTOGRAFIA AURY Z INTERPRETACJA

AURA: Odzwierciedla naszą osobowość, myśli, emocje, tryb życia, pokazuje stan naszego umysłu, ciała i duszy. Jest również odbiciem nas samych, zachowującym dokładny opis naszej przyszłości, przeszłości i teraźniejszości.

FOTOGRAFIA AURY: Elektromagnetyczne pole ręki jest badane dotykiem i mierzone przez sensory. Informacje są przekazywane do kamery i przetwarzane w odpowiednie wibracje kolorów. Powstały w ten sposób zestaw kolorów odpowiada dokładnemu odzwierciedleniu indywidualnego pola energii człowieka. Kolory świadczą o poziomie stanu zdrowia, rozwoju emocjonalnym, intelekcie i cechach charakteru. Fotografia aury to możliwość lepszego poznania samego siebie.

INTERPRETACJA: Fotografujemy aurę i czakry człowieka z pełnym opisem barw i biopola ( foto + raport ) Raport zawiera całościową informację tzn. stan fizyczny, psychiczny, mentalny, duchowy. Można dowiedzieć się o poziomie aktywności swoich czakr, cechach i predyspozycjach, a także zobaczyć swoje blokady i zalety, tzw. „silne punkty”. Opisane są też tematy: umysł, ciało, życie społeczne i intymność, kariera i finanse oraz nasz dobrobyt i rozwój.

Zapraszam na sesję odczytywania aury!

Agnes Obrzanowska M. A.

Holistic Spas

Avon, CT & Manhattan, NY

860 941 2667

[email protected]

www.intuitivecounselingllc.com

Close Menu